Restaurace

Hledáte klidné místo v přírodě, kde si odpočinete, složíte hlavu a zároveň si pochutnáte na dobrém jídlu? Přijeďte k nám, na Chatu Maxe Švabinského.

V naší rodinné restauraci a pensionku si zakládáme na přátelském přístupu. Pro zákazníky uspořádáme jakékoli oslavy od narozenin, svateb a firemních večírků až po smuteční hostiny. Snažíme se pro vás vařit ty nejkvalitnější pokrmy z čerstvých lokálních surovin.

Restaurace nabízí výběr jídel převážně moderní české kuchyně, jejíž součástí jsou čerstvé sezónní potraviny. Vedle klasických českých pokrmů vaříme i jídla inspirovaná zahraničními cestami, kde rádi nakupujeme koření. Stálý jídelní lístek nemáme, menu obměňujeme.

V létě můžete posedět na velké terase, kde jsou vítáni všichni vyznavači dobrého jídla pití, rodiny s dětmi, turisté a v neposlední řadě cyklisté. V zimě vás zahřejeme širokou nabídkou teplých nápojů.

Po celý rok organizujeme svatební hostiny, oslavy a večírky všeho druhu.

Vouchery

Nově nabízíme možnost zakoupení poukázek na konzumaci v naší restauraci v hodnotě 500 Kč a 1 000 Kč. Potěšte své blízké milým dárkem nejen k Vánocům nebo narozeninám. Čeká je příjemný výlet do přírody s chutnou tečkou na konec.

vouchery-2020 (1)

Poukázky zakoupíte u nás v restauraci. Případně je možné se domluvit – napište nám na info@chatamaxesvabinskeho.cz nebo můžete využít kontaktní formulář níže. 

Piknikové koše – připravíme vám piknikové koše s dobrotami pro 2 osoby. Objednávky přijímáme telefonicky na čísle +420 722 731 455. Více info ZDE

OTEVÍRACÍ DOBA

POZOR! 28.7.-4.8. bude Chata uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Aktuálně máme o víkendy otevřenou zahrádku.

Od 26.5.2021
st, čt, pá – 11-20
sobota a neděle 10-20

Pro aktuální informace sledujte náš Facebook.

Chcete si rezervovat stůl nebo připravit hostinu? Napište nám!


NAŠE SLUŽBY